Зловмисник напав на потерпілого на вулиці та заволодів його майном.
Про це повідомляє прес-служба головного управління Національної поліції України у Дніпропетровській області.
«Злочин стався 12 травня на вулиці Панікахи у Шевченківському районі міста. 42-річний чоловік повертався додому, коли на нього напав невідомий чоловік та заволодів його барсеткою з грошима, документами та телефоном», – йдеться в повідомленні.
Після недовгих пошуків правоохоронці встановили особу грабіжника. 25-річного чоловіка затримали, у нього вилучили викрадене майно. Як з’ясувалось, злодій раніше вже попадав в поле зору поліції за вчинення майнових злочинів.
Ганна Рудська









