Працюють наші військові.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«17 травня. 16.31. Все добре. Наші військові працюють. Збили над областю ворожий безпілотник»,– написав Резніченко.
Ганна Рудська
Працюють наші військові.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«17 травня. 16.31. Все добре. Наші військові працюють. Збили над областю ворожий безпілотник»,– написав Резніченко.
Ганна Рудська