На Дніпропетровщині була дуже неспокійна ніч.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Дніпропетровщина. 19 травня. 7.29. Неспокійна ніч. Окупанти п’ять разів обстріляли Зеленодольську громаду. Били з «Градів» та «Ураганів» по Великій Костромці. Людей не зачепило. Пошкоджені і зруйновані будинки. Село частково без світла та газу», – повідомив Валентин Резніченко.
Ганна Рудська









