18 травня до поліції зателефонувала дніпрянка, яка повідомила, що невідома жінка вкрала її ноутбук.
Як з’ясувалося, заявниця очікувала автобус на зупинці. Коли той під’їхав, жінка зайшла всередину, але зрозуміла, що залишила сумку з ноутбуком на лавці зупинки, тож попросила водія зупинитися. Втім, коли вона повернулася на зупинку, сумки з ноутбуком там вже не було. Очевидці повідомили, що сумку забрала якась жінка.
Патрульні змогли встановити особу зловмисниці та адресу, де вона проживає. Приїхавши туди, поліцейські опитали громадянку. Вона винесла ноутбук та зізналася, що взяла його на зупинці.
На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу. 35-річну жінку доставили до відділку поліції для з’ясування усіх обставин події.

Юлія Олександрова









