Найближчим часом долар в Україні буде по 40 гривень.
Про це заявив перший заступник голови податкового комітету ВР Ярослав Железняк.
За його словами, трапиться це через заблокований експорт, а також брак грошей.
Таке зростання курсу – лише питання часу і, до того ж, нетривалого. Можливо, знадобиться близько тижня.
Зі зростанням курсу подорожчає все. Ціни зростуть – від пального до хлібу.
Саме тому інфляцію називають податком на бідність.
Юлія Олександрова









