Наразі в області все спокійно.
«Дніпропетровщина. 22 травня. 07.46. Всю ніч ворог випробовував нас сиренами. На щастя, без «прильотів» та обстрілів. Зараз в області спокійно. Доброго ранку!», – написав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Ганна Рудська









