24 травня росіяни у формі ЗСУ намагалися захопити спостережний пост українських військових. Відбулося бойове зіткнення у Миколаївській області в напрямку Кривого Рогу.
Про це повідомляє ОК «Південь».
Наші ЗСУ вдало відбили атаку цієї «специфічної» ворожої групи.
Внаслідок зіткнення загинуло чотири окупанти.
-Противник, за підтримки двох бойових броньованих машин «Тигр», під прикриттям мінометного вогню намагався захопити наш спостережний пост. При цьому, на рашистах була військова форма ЗСУ. Атаку було відбито. Ворог ретирувався, полишивши чотирьох своїх назавжди, -повідомили наші військові.
Юлія Олександрова









