У Дніпрі та області досі спостерігається великий ажіотаж на АЗС, пов’язаний із нестачею палива. Зараз там можна побачити або величезні черги за паливом, або абсолютну пустку. Друге означає, що пального немає взагалі.
Мешканці дуже обурені цією ситуацією. Але приблизно за тиждень проблема повинна вирішитися. В область їде паливо.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук.
-Ситуація регулюється не місцевою владою, а Кабміном. Тиждень тому йшлося про 10-14 днів. Наразі зрозуміло, що терміни змінені. Залізницею паливо не може йти в тих обсягах, в яких йшло. В основному, доставка йде автомобільним транспортом. Військові, швидкі, комунальні служби паливом забезпечені. Думаю, ще тиждень, і вирішиться питання із населенням. Паливо їде. Бензовози їдуть, – запевнив Микола Лукашук.
Юлія Олександрова









