Дніпровські спортсмени стали лідерами за кількістю медалей на Дефлімпійських іграх . Змагання в цьому році проходили в Бразилії . В них взяли участь 80 країн світу . Дефлімпійські ігри – це головна світова спортивна подія для людей з порушенням слуху . Дніпропетровщину представляли 40 спортсменів в складі збірної у восьми видах спорту . Вони вибороли 67 медалей , з них 44 – золоті . Керівництво міста вже завтра привітає призерів грошовими нагородами . Наразі , дефлімпійці готують до участі у чемпіонатах України








