27 травня, окрім ранкового ракетного «прильоту» по Дніпру, день пройшов тихо.
Протягом дня інших ворожих обстрілів територій Дніпропетровщини не було.
«Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 93 доба добігає кінця. Коротко про головне: протягом дня ворожих обстрілів територій Дніпропетровщини не було. Російських окупаційних військ, як і раніше, в області немає. У Криворізькому районі, який нині обстрілюють найчастіше, наразі все спокійно. Бої йдуть на території Херсонщини, ЗСУ дають ворогу жорстку відсіч. Дякую всім, хто стоїть на варті нашого спокою! Нехай ця ніч буде тихою», – написав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Ганна Рудська









