У Дніпропетровській області розпочалися перевірки АЗС щодо виявлення фактів завищення цін на пальне.
Про це повідомляє прес-служба обласного управління Держспоживслужби.
«За дорученням Прем’єр-міністра України Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області здійснює перевірки АЗС. На сьогодні в Дніпропетровській області перевірено 6 АЗС, у 2 випадках виявлено факт завищення цін на пальне, по одному підприємству винесено рішення щодо застосування штрафних санкцій у розмірі 96,8 тисяч гривень», – йдеться в повідомленні.
У Держспоживсліжбі звернули увагу на те, що порушення правил ведення підприємницької діяльності суб’єктами господарювання матиме наслідки у вигляді штрафів та інших заходів адміністративного впливу, бо навмисне завищення цін в умовах воєнного стану є неприпустимим, усі суб’єкти господарювання мають неухильно дотримуватися чинного законодавства.
Ганна Рудська









