Шестеро співробітників ДСНС Дніпропетровщини нагородив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський орденами “За мужність” ІІІ ступеню.
Також нагороди отримали рятувальники Луганської та Донецької області.
-Загалом до нагородження було представлено 11 рятувальників ДСНС, які виконанували службові обов’язки в умовах, пов’язаних з ризиком для життя та ліквідовуючи наслідки збройної агресії Російської Федерації.
Вітаємо колег із заслуженими високими нагородами! – вітає героїв ГУ ДСНС Дніпропетровщини.

Юлія Олександрова









