Вмикатимуть фонтани з 10:00 до 21:00.
Про це повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.
«До Дня міста ми включили фонтани. Дуже приємно було бачити, як багато криворіжців з дітьми прогулювалися біля них. Фонтани будуть працювати щовихідних з 10:00 до 21:00», – зазначив Вілкул.
Фонтани будуть працювати на площі Молодіжній, а також у парках «Північний», «Саксаганський», ім. Мершавцева та ім. Савицького, у сквері на 44-му кварталі, на проспекті Поштовому біля театру Шевченка та на проспекті Перемоги.
Ганна Рудська









