Увечері 1 червня окупанти вдарили по Синельниківському району. Ворог випустив три ракети з РСЗВ «Торнадо». Щодо руйнувань та постраждалих поки невідомо.
Про це доповів голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.
-На жаль, гучно сьогодні не тільки через грім.
Атака по Синельниківському району.
Ворог випустив три ракети з РСЗВ “Торнадо”.
Інформацію про руйнування та постраждалих уточнюємо. На місці працюють рятувальники. Їхню роботу ускладнює негода, – проінформував Валентин Резніченко.
Юлія Олександрова









