Прес – офіцерка ДСНС у Дніпропетровській області Євгенія Дудка йде на одужання . Вона була поране на 10 квітня . Під час виконання своїх службових обов’язкiв , потрапила під ворожі обстріли дніпровського аеропорту . Дівчина перенесла вже одинадцять операцій … Тепер Євгенія буде продовжувати лікування в німецькій клініці . Це стало можливим завдяки сприянню Федерального відомства із захисту населення та допомоги при катастрофах . Фінансування здійснюватиметься німецьким урядом . Чекемо на повернення і молимося за тебе ! Наша найкраща . Наша мужня . Наша нескорена . Так ДСНСники пишуть про свою колегу








