З 1 червня дніпровське метро знову стає платним . Про це повідомили у міській раді . Тариф обіцяють той самий – який був до відміни сплати за проїзд – він складатиме 8 гривень . В режимі перевезення пасажирів метро розпочинатиме роботу з п’ятої години 35 – ти хвилин , потяги курсуватимуть 21 – Ï години . Втім , безкоштовний доступ на платформи під час повітряної тривоги залишиться цілодобовим







