Вже другий день у Дніпрі спека змінюється увечері зливою та грозою. Якщо вчора небо здивувало дніпрян неймовірно великим градом, то сьогодні вразило яскравими блискавками.
Містянам вдалося зафіксувати на фото ефектні спалахи у різному ракурсі. Виявляється, це дуже гарно, хоча, трішки й моторошно. До речі, зняти на фото чи відео блискавку вважається великим успіхом, бо це досить не легко, а ще й небезпечно.
Зате тепер усім містом можемо помилуватися!




Юлія Олександрова









