У Дніпрі комунальники завершили генеральне весняне прибирання вулиць міста. На площі понад 11 мільйонів квадратних метрів вони прибрали залишки протиожеледної суміші, сміття тощо. Наразі комунальні служби намагаються щоденно підтримувати чистоту у місті. Чиновники розповідають, задля цього працюють спеціальні бригади та техніка. Проте, далеко не завжди їх можна побачити у віддалених районах Дніпра. Частіше таку чистоту наводять у центрі. На околицях цього не побачиш. Також комунальники звертаються до дніпрян та гостей міста з проханням не смітити та не кидати недопалки, де заманеться.








