100 днів російсько – української війни. Найзапекліша боротьба триває на Сході. Загалом ситуація на фронтах наразі така: на Сумщині ворог завдав ракетного удару по об’єктах цивільної інфраструктури в районі Гудового. Крім того, гатили по населеним пунктам Бачівськ, Ходине і Славгород. На Харківщині окупанти намагаються утримати зайняті рубежі. Під обстрілами цивільна інфраструктура населених пунктів Башкіровка, Моспіно, Руська Лозова, Печеніги та Михайлівка. На Слов’янському напрямку ворог завдав авіаударів силами армійської авіації. Проводив штурмові дії в районах населених пунктів Богородичне та Долина, успіху не мав, зазнав втрат та відійшов. Орда б’є артилерією по всій лінії зіткнення на Донеччині та Луганщині. Тривають бої і в центральній частині Сєвєродонецька. В районі Метьолкіного та Білогорівки противник намагався вести штурмові дії, успіху не мав та відійшов. Бахмутський напрямок під авіаударами, поблизу Врубівки окупанти вели штурмові дії, утiм безуспішно. На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних бойових дій ворог не проводив. На Миколаївщині рашисти застосовували міномети, ствольну артилерію та реактивні системи залпового вогню. На окремих ділянках Криворізького напрямку противник активізував ведення повітряної розвідки та намагався провести штурмові дії. Отримав відсіч і відійшов на раніше зайняті позиції. За останню добу ЗСУ знищили ще 100 окупантів.








