Окупанти знову обстріляли з “Ураганів” Зеленодольську громаду. Внаслідок чого у селі Велика Костромка 46-річного чоловік дістав осколкове поранення ноги. Зараз йому надають допомогу у лікарні. Також пошкоджені житлові будинки, газопровід та електромережа. Ситуацію на ранок повідомив очільник області.








