У тимчасово окупованому Енергодарі російські загарбники продовжують викрадати людей.
Лише протягом останнього тижня вони затримали та вивезли в невідомому напрямку 11 працівників Запорізької АЕС.
Загалом, за тиждень окупанти викрали близько 20 жителів Енергодару. Місце їхнього перебування наразі невідоме.
Юлія Олександрова









