Два місяці тому до нашого міста було евакуйовано майданчик збирання машинобудівного заводу та частину його співробітників. Причина переїзду – безпосередня близькість до проведення активних бойових дій.
– Найбільша складність – це не переїхати та перевезти залізо. Найголовніше – це перевезти людей, розселити їх та дати їм комфортні умови проживання. Дніпровська адміністрація дуже допомогла нам у розселенні співробітників, – розповідає директорка ДМЗ Тетяна Калугіна.
ДружМАШ спеціалізується на виробництві обладнання для гірничо-шахтної промисловості. На новому місці завод вже зібрав першу машину –призначений для гірничих виробок комбайн ККД 22, що важить 45 тонн.
Лана Дніпренко








