У Дніпрі з 15 червня на два тижні закриється кінотеатр “Мост-Кіно”.
У ньому проводитимуться технічні роботи, які дозволять збільшити якість показів.
Також адміністрація обіцяє провести конкурс із призами до відкриття.
Тим часом, у місті продовжують працювати інші 4 кінотеатри:
-Multiplex (ТРЦ “Караван” та ТРЦ “Дафі”);
-“Кіно-тема” (ТРЦ NEO-PLAZA);
-“Планета Кіно” (ТРЦ Appolo).
Юлія Олександрова









