На Дніпропетровщині дорожчає проїзд у громадському транспорті. У Новомосковську одна поїздка містом вже обійдеться у 14 гривень. А в Павлограді з 10 червня обіцяють вартість 12, 13 та 15 гривень – в залежності від маршруту. Відчують на собі здорожчання мешканці населених пунктів навколо Дніпра. Так проїзд з обласного центру до Підгороднього – вже коштує 20 – 25 гривень. Тарифи по Дніпру поки що залишаються без змін. Однак у міській раді раніше заявляли, що цього літа вартість проїзду скоріш за все зросте.








