Міський голова Зеленодольської громади Дмитро Невеселий особисто проінформував щодо ситуації на даній території та закликав мешканців бути пильними.
Нагадаємо, кілька годин тому ворог знову вдарив по Зеленодольській громаді. Є руйнування та поранені.
-Ніч минула не спокійно, знову під обстрілом село Велика Костромка, зазнали пошкоджень та часткового руйнування будинки жителів,пошкодженні лінії газопостачання та електропостачання ,одна людина поранена. Ворог на території громади відсутній. Будьте уважні та обережні, ворог все ще поряд, бережіть себе! Віримо в ЗСУ і допомагаємо, кожен на своєму фронті! – написав Дмитро Невеселий.

Юлія Олександрова









