10 червня ворог обстріляв з «Градів» прикордонні території двох наших громад – Широківської та Зеленодольської. На щастя, постраждалих немає.
Про те, як минув день на Дніпропетровщині, доповів голова облради Микола Лукашук.
-З «Градів» окупанти обстріляли прикордонні території Широківської та Зеленодольської громад. По населеним пунктам не влучили, постраждалих немає.
В інших громадах області станом на цю хвилину все спокійно й протягом дня обстрілів не було.
У ворога сьогодні мінус один безпілотник, який збили військові в небі над нашою областю. Уламки БПЛА впали на Полтавщині.
Тиждень видався неспокійним. Нехай вихідні будуть мирними, – написав Микола Лукашук.
Юлія Олександрова









