Учора ввечері, 10 червня, у Дніпрі з вікна багатоповерхового будинку на вулиці Софії Ковалевській випав 9-річний хлопчик. Сталося це близько 20:30. Школяр грався у спальні з молодшим братом і відчинив вікно. Після заліз на підвіконня. Москітка сітка не витримала ваги хлопчика й дитина випала.
На жаль, від отриманих травм під час падіння хлопчина помер на місці.
В цей момент мама дітей перебувала на кухні, а вітчим у залі.

Лана Дніпренко









