У Зеленодольську окупанти поцілили по центру міста. Село Велика Костромка наразі частково без світла.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Дніпропетровщина. 13 червня. 7.20. Найнапруженіша ніч. Ворог ударив з «Ураганів» по житловим кварталам Зеленодольської громади. У Зеленодольську поцілили по центру міста. Попередньо, одна людина загинула, п’ятеро – поранені. У Великій Костромці, попередньо, без постраждалих. Село частково без світла. У Зеленодольську та Великій Костромці пошкоджені та зруйновані будинки. Території обстрілів засіяні касетними боєприпасами», – написав Резніченко.
Ганна Рудська









