Наразі проводиться перевірка міста на наявність нерозірваних касетних снарядів.
Про це повідомив міський голова Зеленодольська Дмитро Невеселий.
«Жахлива ніч в громаді. Зеленодольськ було обстріляно системою залпового вогню «Ураган», поранено 5 людей ,одна людина загинула. Село Велика Костромка було під обстрілом. Наслідки: житлові будинки пошкоджені, деякі зруйновані, пошкодженні лінії газопостачання та електропостачання. Наразі проводиться перевірка міста на наявність нерозірваних касетних снарядів», – написав Невеселий.
Також він додав, що ворог на території громади відсутній. Обстріли ведуться на відстані.
«Не зволікайте,будьте уважні та обережні, ворог все ще поряд, бережіть себе! Віримо в ЗСУ і допомагаємо, кожен на своєму фронті!», – написав Дмитро Невеселий.


Ганна Рудська









