У Дніпрі ректору одного з навчальних закладів та керівнику підрядного підприємства повідомлено про підозру за фактами привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах та службового підроблення.
За даними слідства, у 2020 році між університетом та підрядною організацією укладено договір щодо проведення капітального ремонту навчального корпусу загальною вартістю понад 7 млн грн.
Встановлено, що службовці внесли до офіційних документів недостовірні відомості щодо вартості та обсягів фактично виконаних робіт.
Експертизою встановлено, що внаслідок дій підозрюваних завдано майже 1 мільйон гривень збитків державі.
Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Юлія Олександрова