У ніч на 14 червня окупанти обстріляли два райони Дніпропетровщини.
Подробиці про наслідки ворожих прильотів розповів голова облради Микола Лукашук.
-Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 111 доба.
Знову під ударом опинився Синельниківський район: вночі окупанти «Ураганами» обстріляли село в Покровській громаді.Там є пошкодження житлових будинків. За попередньою інформацією, загиблих та постраждалих немає.
Щодо Криворізького району: вчора ввечері окупанти вдарили по Малій Костромці. Руйнувань немає, люди неушкоджені. Ворог влучив по околицям села, наслідки – на фото.
А вже вночі противник поцілив по прикордонним територіям Апостолівської громади. На щастя, обійшлося без втрат і без руйнувань.
В інших громадах Дніпропетровщини станом на цю хвилину все спокійно. Окупантів в області немає.
Мирного дня! – написав Микола Лукашук.


Юлія Олександрова









