15 червня знову прилетіли ворожі снаряди до Зеленодольську та Апостолового.
Про нові прильоти повідомив голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.
-Нас знову обстріляли. Ворог ударив з «Ураганів» по Зеленодольську та Апостоловому.
У Зеленодольську поцілили по житловим кварталам – пошкоджені кілька багатоповерхівок.
Попередньо, люди не постраждали.
Місця обстрілів біля будинків засіяні касетними боєприпасами. Працюють піротехніки.
У Апостоловому – займання у лісосмузі. Рятувальники приборкують полум’я, – написав Валентин Резніченко.
Юлія Олександрова









