Українці обрали нову поштову марку. Її презентувала Укрпошта після онлайн голосування на своєму сайті та додатку Дія. На марці «Доброго вечора, ми з України!» показали реальні події з Миколаївщині. Там український трактор тягне покинутий російський танк. За малюнок проголосували триста сорок тисяч людей. Друге місце посів ескіз з путіним, а третє – з Калушем. Переможну марку випустять у липні тиражем у п’ять мільйонів. Загалом, у голосуванні взяли участь більше вісьмиста тисяч українців. А на конкурс надіслали понад півтори тисячі робіт.








