На щастя, минулося без обстрілів.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Крім того він зазначив, що у Новомосковському районі ще досі працюють рятувальники. Вони ліквідують наслідки вчорашнього ворожого обстрілу.
«8:00. Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 116 доба. Після трьох ракетних ударів, які окупанти нанесли по Новомосковському району, постраждали 11 людей. Наразі семеро осіб залишаються в медзакладах області, четверо – на амбулаторному лікуванні. На місці пожежі ще працюють рятувальники»,- написав Лукашук.
Також він повідомив, що ніч на Дніпропетровщині минула без ворожих обстрілів. Станом на цю хвилину в громадах все спокійно.









