20 червня стало відомо, що жертвами ворожого удару по нафтобазі у Новомосковському районі стали троє людей. Сьогодні рятувальники знайшли тіло третього загиблого.
Про це повідомив голова ДніпроОВА Валентин Резніченко.
-Ракетний удар по нафтобазі у Новомосковському районі забрав життя трьох людей.
Щойно рятувальники знайшли тіло третього загиблого.
Вогнеборці продовжують утихомирювати полум’я. Працюють уже понад 42 години, – написав Резніченко.
Лана Дніпренко









