118 доба повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну добігає кінця. Криворіжжя Дніпропетровщини знову опинилося під ворожим вогнем. Дісталося й прикордонним територіям Зеленодольської громади. Обійшлося без жертв. Про ситуацію по Дніпру та області на вечір 21 червня доповів голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
– Криворізький район знову під ворожим вогнем. Протягом дня російські окупаційні війська з «Ураганів» обстріляли село Шестерня в Широківській громаді.
Поцілили по житловим будинкам, на даху одного з яких після обстрілу виявлено касетний боєприпас. Точна кількість пошкоджених домоволодінь наразі встановлюється.
Біля самого населеного пункту внаслідок обстрілу сталася пожежа, приблизна площа 3,5 га. Наразі пожежу ліквідовано.
Також вдень ворог поцілив по прикордонним територіям Зеленодольської громади.
На щастя, внаслідок цих обстрілів ніхто не постраждав.
Наразі ситуація в області стабільна. В усіх інших районах день минув мирно. Російських окупаційних військ на Дніпропетровщині немає, – підсумував Микола Лукашук. І традиційно побажав усім тихого вечора.
Лана Дніпренко









