Мер Зеленодольська Дмитро Невеселий увечері 21 червня звернувся до мешканців громади та закликав усіх залишити вулиці, перебувати вдома та знаходитися ближче до безпечних місць.
Міський голова зазначив, що цієї ночі є велика вірогідність ворожих обстрілів.
-Сьогодні вночі дуже прошу усіх мешканців бути поближче до безпечних місць. Є вірогідність обстрілів по нашому напрямку. Будь ласка не пересувайтеся вулицями! Бережіть себе! Усім мирної, тихої ночі, – сказав у вечірньому відеозверненні Дмитро Невеселий.
Юлія Олександрова









