Один з ворожих снарядів впав у поле і перебив лінію електропередач.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Вчора пізно ввечері противник обстріляв околиці села Мар‘янське, що в Криворізькому районі на межі з Херсонщиною. Людей не зачепило, ворожий снаряд впав у поле і перебив лінію електропередач. Село частково залишилось без світла, але сьогодні все мають відновити. Внаслідок обстрілу загорівся сухостій, пожежу оперативно загасили»,- написав Лукашук.
Також вночі окупанти вдарили по селу Велика Костромка. По житловим будинкам не влучили, ніхто не постраждав.
Наразі в усіх інших районах області ситуація стабільна, ніч в громадах минула тихо.









