Постраждали Апостолівська та Зеленодольська громади. Є руйнування.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Дніпропетровщина. 22 червня. 7.47. У Криворізькому районі знову неспокійно. Ворог кілька разів з різної зброї обстріляв дві громади – Апостолівську та Зеленодольську. Попередньо, люди не постраждали. У Великій Костромці є руйнування. У селі немає світла»-написав Резніченко.
В інших районах області на цю хвилину спокійно.









