Популярна серед дніпрян фейсбук-спільнота «Райончик» оголосила про старт флешмобу з милою назвою «Нагодуй тваринку». Мета акції – показати, як жителі міста вміють дбати не лише про своїх вихованців, а й про безпритульних пушистиків. Ідея флешмобу належить Вадиму Овсяннікову.
Для участі необхідно зробити фото або зняти відео, де ви годуєте вуличних або своїх домашніх чотирилапих та опублікувати їх у коментарях під постом спільноти «Райончик» про флешмоб у Facebook.
Автори найцікавіших фотографій та відеозаписів отримають сувеніри у вигляді жовто-синіх браслетів і хенд-мейд брелока, підвіски з тризубом, а також наліпки з талісманом «Райончика» — вовком.



Лана Дніпренко









