Вчора пізно ввечері окупанти з «Ураганів» вдарили по місту Апостолове у Криворізькому районі. Через детонування касетних боєприпасів дві людини дістали поранення, їх шпиталізували.
Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
«Є часткові руйнування будинків, пошкоджено газопровід. В деяких районах міста немає світла та води через перебиті внаслідок обстрілу комунікації. Подвір‘я місцевих мешканців засипані касетними боєприпасами, рятувальникам і поліції довелося евакуювати близько двадцяти людей в безпечні місця. Роботи тривають. Від ранку сапери виявили вже понад півтора десятки вибухонебезпечних предметів.Тому вкотре закликаю громадян: знайшли підозрілий предмет чи снаряд – викликайте правоохоронців і представників ДСНС. Не наражайте на небезпеку себе і оточуючих», – написав Лукашук.
Також він звідомив, що в інших районах Дніпропетровщини ніч минула тихо.
Ганна Рудська









