У Апостоловому поранено двоє людей. Місто частково без світла та води. На вулицях та подвір’ях після обстрілу залишилися касетні боєприпаси.
Про це повдіомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Дніпропетровщина. 23 червня. 7.25. Ніч знову з обстрілами. Ворог 6 разів ударив по Криворізькому району. Підступно поцілив по житлових кварталах. У Апостоловому поранено двоє людей. Їх ушпиталили. Є руйнування житла. Місто частково без світла та води. На вулицях та подвір’ях після обстрілу залишилися касетні боєприпаси. Рятувальники відвели людей у безпечні місця. Зараз працюють піротехніки. На цей час вже виявили 16 касетних елементів. Прошу місцевих бути обачними. І ні за яких умов не чіпати підозрілі предмети», – написав Резніченко.
Ганна Рудська









