Вартість проїзду у більшості маршруток та автобусів Дніпра планують збільшити до 15 гривень.
Вже є відповідний проєкт рішення виконкому Дніпровської міськради.
На автобусних маршрутах №9, №77, №90, №92 та №141 граничний тариф може зрости ще більше – до 18 гривень.
На соціально значущих маршрутах граничний тариф мають намір збільшити до 11 гривень.
Незабаром мають пройти громадські слухання, потім виконком має підтримати це рішення. Потім департамент транспорту та транспортної інфраструктури має укласти з перевізниками нові договори.
Після цього, за 10 днів до подорожчання, в автобусах мають з’явитись оголошення про збільшення вартості проїзду.
Відповідно, у червні проїзд у маршрутних автобусах у Дніпрі ще не подорожчає, але на це варто чекати найближчим часом.
Юлія Олександрова









