25 червня знову під обстрілом опинилася Зеленодольська громада Криворіжжя. Пошкоджено електромережі, деякі вулиці залишилися без освітлення. Є руйнування декількох дачних будинків.
Докладно про ситуацію у громаді на вечір доповів мер Зеленодольська Дмитро Невеселий.
-Село Велика Костромка протягом дня неодноразово було під обстрілами із далекобійної зброї. В результаті обстрілів пошкоджені електромережі, деякі вулиці села без освітлення. Населення не постраждало.
Також під обстрілами сьогодні був дачний кооператив «Енергетик» в м.Зеленодольськ. Внаслідок чого є руйнування декількох дачних будинків. За інформацією на даний час, постраждалі відсутні. Роботи по фіксації пошкоджень та постраждалих продовжуються.
Прикордонна територія села М.Костромка сьогодні також під обстрілами, ніхто не постраждав.
Зараз проходять активні бойові дії ЗСУ по звільненню Херсонщини, досить поряд з нами. Внаслідок чого є вірогідна небезпека для нашої громади! Тому будьте поряд із безпечними місцями, – написав міський голова.
Юлія Олександрова









