У Дніпрі хочуть створити парк тоталітарного періоду. Є ідея зібрати пам’ятники та монументи, які потрапляють під декомунізацію та дерусифікацію, під відкритим небом. Зараз визначаються з місцем, де б його можна було розташувати.
– На даний момент ведеться дискусія щодо розміщення парку. Важливо, щоб територія, відведена під парк, була під охороною. Багато пам’ятників зроблено із заліза чи міді, тому вони мають перебувати під захистом, щоб уникнути актів вандалізму. Серед можливих варіантів є Палац профілактики, – повідомила начальник управління з питань охорони культурної спадщини Дніпровської міськради Надія Лиштва.
Лана Дніпренко









