Днями чоловік проник до палати хірургічного відділення Марганецької міської лікарні і викрав особисті речі пацієнтки – сумку з документами та телефоном.
Поліцейським вдалося встановили особу злочинця. Ним виявився раніше засуджений 44-річний місцевий мешканець.
Також у ході перевірки з’ясувалося, що чоловік причетний до крадіжки із автомобіля Мерседес, яку він скоїв в кінці травня. Тоді з автівки зловмисник викрав сумку з особистими речами господаря.
Поліцейські повернули усе викрадене майно власникам.
Грабіжнику світить позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
Юлія Олександрова









