Стало відомо, що номер, з якого телефонують шахраї, зареєстровано у Дніпрі. Про це розповів голова Миколаївської ОВА Віталій Кім особисто.
«Передаю “Привіт” офісникам із Дніпра. Займайтеся росіянами, забирайте в них гроші, не чіпайте наших», – написав Кім. А також наголосив, що він ні в кого нічого не просить. Та запевнив, що у Миколаївській області всього достатньо.
https://youtu.be/Klx-0ID8DV4
Лана Дніпренко









