Пропагандисти рф різко збільшили кількість інформаційно-психологічних заходів щодо високої ймовірності нападу на Україну білоруських військ.
Для цього ворог використовує:
-сталий вираз «ракетний удар буде о 04:00»
-посилання на анонімний авторитет, зокрема «десь із СБУ», «людина з верхів казала, що в цю суботу точно вже підуть».
Паралельно окупанти намагаються започаткувати кампанію з наративом про відкриття кордонів для чоловіків.
-Це робиться з метою провокування панічних настроїв всередині України для внутрішнього розгойдування ситуації. За даними ГУР МО, Білорусь не сформувала на кордоні ударні угруповання для можливого нападу, а для їх формування потрібно мінімум два тижні, – пояснюють у Телеграм-каналі «Стоп Фейк Дніпро».
Юлія Олександрова









