Ще одна людина загинула на водоймі у Дніпрі.
Вчора, о 21:14, рятувальникам надійшов виклик від свідків події. Люди повідомили, що під водою зник чоловік.
Подія сталась у Соборному районі на річці Дніпро.
До того місця було направлено водолазів-рятувальників, які загалом обстежили 100 кв. м підводної акваторії річки.
На жаль, на відстані 25 м від берега, на глибині 3 м було виявлено 29-річного чоловіка без ознак життя.
Тіло вилучено та передано співробітникам поліції.
-Закликаємо громадян дотримуватись правил безпеки перебування біля водойм. Бережіть себе та не нехтуйте порадами рятувальників, – вкотре нагадує ДСНС області.
Юлія Олександрова









