Під обстрілами опинилася Зеленодольська громада.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Ніч тривог та обстрілів. Ворог продовжує бити по Криворізькому району. Під обстрілами знову Зеленодольська громада. У Мар’янському пошкоджена лінія електропередач. Село частково без світла. Люди не постраждали»,-написав Резніченко.
В інших районах області наразі спокійно.









